wism
online shopping

درباره شرکت

مهندسی فرا ارتباط به پویان

  • شرکت فرا ارتباط به پویان در سال 1384 با هدف طراحی و توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری در تهران تاسیس گردیده است. این مجموعه از سابقه و تخصص چندین ساله اعضاء خود در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری برخوردار می‌باشد.عمده تخصص اعضای شرکت، با توجه به نمونه کارهای منحصر در کشور، طراحی و توسعه سیستم‌های مبتنی بر وب و بیش از همه سیستم‌های درگاه (پرتال) برای ارگان‌ها و مؤسسات می‌باشد که کیفیت ممتاز و غیر قابل رقابت، سرعت تحویل سیستم، استفادة آسان و پشتیبانی همه‌جانبه، از شاخصه‌های عمدة پروژه‌های انجام شده توسط شرکت به شمار می‌رود. نمونه سیستم‌های ارائه شده برای سازمان‌ها و مؤسسات دولتی، خود مبین این مدعاست.

اخبار

اینترنت کوانتومی چیست؟ هرآنچه باید درباره آینده شبکه‌های کوانتومی بدانید

دانشمندان سراسر دنیا مشغول پژوهش روی اینترنت‌های کوانتومی هستند. اینترنت کوانتومی چیست؟ چه زمانی آماده می‌شود؟ کاربران آن چه کسانی خواهند بود؟

شارپ از چهار گوشی هوشمند جدید میان‌رده رونمایی کرد

هرچهار مدل گوشی‌های هوشمند شارپ از تراشه‌ها‌ی اسنپدراگون کوالکام استفاده می‌کنند و گویا ابتدا راهی بازار ژاپن خواهند شد.

بلومبرگ ادعا می‌کند: هیئت‌مدیره اپل احتمالا به‌دنبال جانشینی برای تیم کوک است

نشریه‌ی بلومبرگ در گزارشی ادعا کرد که با فرا رسیدن دهمین سال مدیریت عامل تیم کوک، هیئت‌مدیره‌ی اپل تحقیق برای انتخاب فرد جانشن او را شروع کرده است.

سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر تجمیع

سیستم انبارداری و سیستم اموال Online ( آنلاین)

سیستم وصول مطالبات معوق تحت وب

سامانه تحت وب مدیریت آموزش مجازی

FEBO Co.

شرکت مهندسی فرا ارتباط به پویان به شماره ثبت 260518 در سال 1384 با شناسه ملی 10103005877 در تهران با مسئولیت محدود ثبت شده است

© Fara Ertebat Behpouyan Company.